KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16087108

nr 1608 7108

Träsnitt

signerad. Bildmått: 48x58cm, yttermått inklusive ram: 61x70cm

Utrop:

500 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:32:55